تبدیل عکس به تابلو فرش چهره

فهرست مطالب

تبدیل عکس به فرش یکی از با ارزش ترین و ماندگارترین روش‌هایی است که میتوانید خاطراتی رو به یادگار بگذارید یا این که یک هدیه‌ی به یادماندنی به عزیزانتان تقدیم کنید. مجموعه پیک کارپت، تمام روش‌های مختلف تبدیل عکس به تابلوفرش رو انجام میده و در ادامه میتونید از ویژگی‌های هر کدام مطلع شوید.
تبدیل عکس به تابلو فرش

خلاصه کل مطلب در چندخط!

برای تبدیل عکس به فرش ۳ روش کلی داریم که میتونید یکی رو انتخاب کنید.

روش اول: چاپ روی فرش به سبک سابلیمیشن

 • برای کسانی مفید هست که میخوان هدیه بدن
 • زود به دستشون برسه
 • دقیقا عین کیفیت عکس باشه
 • ضمانت شستشو داشته باشه

روش دوم: چاپ روی فرش به سبک کلاریس

 • برای کسانی مفید هست که یکماه زمان دارن
 • میخوان عین عکس روی فرش پیاده بشه 
 •  ضمانت شستشو داشته باشه

روش سوم: بافت ماشینی

 • مناسب برای کسانی که یه کار هنری و با ارزش میخوان
 • قیمت اون نسبت به دستباف خیلی خیلی پایین تر و نسبت به روش های چاپ روی فرش کمی بالاتر
 • یک هفته تا ۱۰ روز زمان دارند
 • با ده رنگ یا ده نخ به صورت ریشه به ریشه از روی نقشه توسط دستگاه بافته میشه

روش چهارم: دستباف

 • مناسب برای کسانی که بین ۶ تا ۸ ماه زمان دارند
 • با تعرفه های بالای ۸ میلیون مشکلی ندارن
 • میخوان یک کار بسیار با ارزش و اصیل ایرانی داشته باشن

شما میتونید یکی از روش های تبدیل عکس به فرش را متناسب با بودجه،زمان،نوع کیفیت تصویر و کیفیت مواد اولیه انتخاب کنید.

سفارش میدهم

انواع تبدیل عکس به فرش

شاید عبارت های مختلفی برای تبدیل عکس به فرش از منابع مختلف شنیده باشید،اما یک عبارت کلی داریم تحت عنوان ” تبدیل عکس به فرش

واقعیت اینه که برای تبدیل عکس به فرش یا تابلوفرش ، چهار روش مختلف وجود داره و هر کدام مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن.

اگر میخوای یه برداشت کلی داشته باشی، کافیه نمودار ساده زیر رو  برانداز کنی تا با هر ۴ روش به صورت کلی آشنا بشی.

تبدیل عکس به فرش

علی الحساب از هر ۴ روش یه نمونه کار میذاریم، و در ادامه هر کدام رو، شامل نحوه‌ی تولید و زمان آماده شدن تابلو فرش چهره، مفصلا توضیح داده میشه.

تبدیل عکس به تابلو فرش

چاپ سابلیمیشن

photo 2019 07 15 20 58 55 300300

چاپ کلاریس

00014 300300

بافت ماشینی

sarebayat300300

دستباف

نمونه کارهای بیشتر میخواین؟!

ما در اینجا نمونه هایی رو از روش های مختلف تبدیل عکس به تابلو فرش براتون گذاشتیم، اما برای گذاشتن همه نمونه کارها محدودیت داریم و همچنین قابلیت آپدیت دائمی نداریم، بنابراین اگر میخواین نمونه کارهای کامل و جدید رو از انواع تبدیل عکس های سفارشی ببینید، بهتره یکی از شبکه‌های اجتماعی ما رو دنبال کنید.

روش چاپ عکس روی فرش

در چند سال اخیر که چاپ تصویر بر روی انواع سطوح نظیر پلکسی گلاس، چوب، MDF، قاب موبایل، سرامیک، سنگ، پرده و پارچه با استفاده از دستگاه‌های مدرن صورت می‌گیرد، چاپ روی فرش هم از این قاعده مستثنی نبوده و در همین چند سال اخیر چاپ عکس روی فرش به یکی از کارهای پرطرفدار و رایج تبدیل شده که به علت قیمت نسبتا مناسب آن، مشتریان بسیاری را جذب کرده است.

در حال حاضر چاپ تصویر روی فرش با دستگاه های مختلف که مکانیسم کاری متفاوتی دارند، انجام می‌گیرد:

 • سابلیمیشن
 • کلاریس
 • و حتما تکنولوژی های جدیدی که در راه هستند!
 
با توجه به این که محوریت ما روی تبدیل عکس به تابلوفرش هست، همان چاپ سابلیمیشن مدنظره
بنابراین هرجا از ” چاپ روی فرش ” صحبت شد، منظور ما همان چاپ سابلیمیشن خواهد بود.

در ادامه به توضیح نحوه‌ی کار هر یک خواهیم پرداخت.

چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش با دستگاه سابلیمیشن، سریعترین نوع تبدیل عکس به فرش می‌باشد. در این روش، عکس سفارشی ابتدا به وسیله‌ی دستگاه کلندر بر روی یک کاغذ مخصوص (کاغذ روغنی) چاپ شده و پس از آن توسط دستگاه‌های سابلیمیشن یا پرس حرارتی، از روی کاغذ مخصوص بر روی فرش یا تابلو فرش منتقل می‌شود و پس از چند لحظه، رنگ کاملا بر روی آن تثبیت می‌گردد که حتی با مواد شوینده هم به راحتی از بین نمی‌رود.

توجه: به این نکته دقت داشته باشید که چاپ سابلیمیشن، یک چاپ سطحی بر روی فرش خام سفید رنگ یا کرم رنگ هست که فقط لایه‌ی رویی فرش را در برمی‌گیرد و باالطبع وقتی روی تابلو فرش دست می‌کشید، نخ‌های خام سفید رنگ یا کرم رنگ در زیر لایه‌ی رنگی کاملا مشهود خواهد بود که این امر اجتناب ناپذیر می‌باشد. 

در زیر نمونه فیلم گرفته شده از چاپ روی فرش به صورت سابلیمیشن قرار داده شده است:

البته ما فرش‌های تراکم بالاتر رو انتخاب میکنیم تا ریشه‌های فرش به راحتی کنار نرود، در فیلم زیر یک فرش تراکم پایین رو قرار دادیم تا منظور را به خوبی درک کنید.

همانطور که در این فیلم مشاهده کردید و قبلا نیز به آن اشاره شده بود، هنگامی که روی این نوع تابلوفرش دست می‌کشید، سفیدی لایه‌های زیرین فرش مشهود خواهد بود.

دقت داشته باشید که در روش چاپ عکس روی تابلو فرش از انواع تبدیل عکس به فرش  دقیقا عکس شما روی آن چاپ می‌شود و مانند بافت نیست که عکس شما به حالت نقطه نقطه دیده شود؛ فقط بسته به نور عکس ممکن است کار نهایی مقداری کم رنگ یا مات به نظر برسد.

میتونید این مطلب رو هم برای تکمیل اطلاعات بخونید:

چاپ روی فرش به سبک کلاریس

و اما یه توضیح در مورد چاپ روی فرش کلاریس:
چاپ کلاریس
یا چاپ لیزری مدرنترین نوع چاپ عکس روی فرش هست به طوریکه هر عکس با کیفیتی با هر اندازه‌ی دلخواهی قابل تولید خواهد بود حتی چاپ یک تصویر دلخواه بر روی فرش 12 متری!

چاپ کلاریس  در حال حاضر بیشتر برای فرش های بزرگ اجرا میشه و این فرصت رو از نظر زمانی و اقتصادی نمیده که برای چاپ چهره روی تابلوفرش هم استفاده بشه.

واقعیت امر هم اینه که برای چاپ چهره روی فرش،  همان سبک سابلیمیشن رو پیشنهاد میدیم، به این دلیل که هم از کیفیت چاپ بسیار شفاف‌تر و واضح تر اجرا میشه و این که سریعتر و مقرون به صرفه تر به دست مشتری میرسه.

نکته: دقت داشته باشید که در چاپ کلاریس فقط لایه‌ی سطحی تابلو فرش چهره رنگ نمی‌گیرد بلکه به گونه‌ای رنگ بر روی فرش تثبیت می‌شود که پشت فرش هم رنگی شده و کاملا شبیه به فرش و تابلوفرش بافتی به نظر می‌رسد؛ اما در حالت قبلی یعنی چاپ سابلیمیشن باید یک چاپ قرینه هم در پشت تابلو فرش صورت بگیرد تا مانند فرش‌های بافتی به نظر برسد.

در ادامه یک نمونه فیلم کوتاه از چاپ عکس روی فرش به صورت لیزری یا همان کلاریس برای شما آماده شده است:

شاید ذهنیت شما از هر نوع چاپی، یک چاپ سطحی باشد که فقط لایه‌ی رویی آن جسم را می‌گیرد ولی در چاپ کلاریس اینگونه نیست و تا انتهای نخ بافته شده، رنگی می‌شود به گونه‌ای که حتی از پشت فرش هم کاملا پیدا خواهد بود.

نتیجه‌گیری مهم: 

حالا ممکنه شما دوست داشته باشید، کاری کنید که هم کیفیت سابلیمیشن رو به دست بیارید و هم اجرای عمقی سبک کلاریس! 

برای حل این مورد، ما از سبک سابلیمیشن استفاده میکنیم ولی روی فرش‌هایی با تراکم بسیار بالا که با فشار زیاد هم ریشه‌ها کنار نمیره، و در عین حال یه چاپ هم پشت فرش اجرا میکنیم
با این روش، یه کیفیت عالی رو داریم که هیچ نیازی به چاپ عمقی هم نداره

بنابراین پیشنهاد ما چاپ روی فرش به سبک سابلیمیشن هست، اونم روی فرش های با تراکم بالا

بافت عکس روی فرش

بافت عکس از روی نقشه یکی دیگر از انواع تبدیل عکس به فرش هست که هم به صورت دستباف و هم به صورت ماشینی صورت می‌گیرد.

همه قبول دارند که کارهای دستباف اصیل‌ترین و باارزش‌ترین سبکی هست که علاوه بر قدمت زیاد، در دنیا باعث شناخته شدن ایران شده.

سبک دستباف عالیه، خیلی عالیه، اما هزینه‌بر و زمان‌بر میباشد، بنابراین اگر میخواین قیمت خیلی مناسب‌تر باشه و در عین حال خیلی سریع‌تر آماده بشه، بافت ماشینی رو پیشنهاد میکنیم که هم باارزشه و هم هنری

در ادامه توضیحات دقیق‌تری از مزایا و معایب هرکدام ارائه میشه.

بافت ماشینی عکس روی فرش

بافت عکس به صورت ماشینی توسط دستگاه‌های کامپیوتری و بروز نظیر HCP، HCI و شونهر که بر اساس تکنولوژی‌های مدرن بافت آلمان و بلژیک می‌باشند، صورت می‌پذیرد. در حالت ماشینی، عکس شما توسط طراح با توجه به پالت رنگبندی شرکت (8 رنگ یا 10 رنگ) تبدیل به نقشه‌ی کامپیوتری شده و از طریق رایانه‌ی دستگاه، اطلاعات نقشه به ماشین بافت منتقل گردیده و به صورت خاب زیر و رو شروع به بافت می‌کند.

به طور کلی برای تبدیل عکس به تابلو فرش سفارشی باید مراحل زیر طی شود

 • گام اول: شما عکس خود را از صفحه‌ی تماس با ما از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل، برای ما ارسال می‌کنید تا کیفیت عکس شخصی و یا سفارشی شما مورد بررسی کارشناسان و طراحان ما قرار بگیرد.

 • گام دوم: پس از تایید کیفیت عکس، در صورت درخواست مشتری، توسط طراح ما اصلاحات جزیی روی عکس و همینطور پس زمینه‌ی تصویر صورت می‌گیرد و آن را با توجه به پالت رنگبندی و تعداد شانه و تراکم دستگاه، به نقشه‌ی آماده‌ی بافت تبدیل می‌کند.
 • گام سوم: هنگامی که نقشه‌ی تابلو فرش آماده شد، برای مشتری ارسال می‌گردد تا تغییرات انجام شده روی عکس و همچنین نقشه‌ی نهایی را تایید کند.
 • گام چهارم: با تایید نهایی، بلافاصله تابلو فرش سفارشی شما وارد صف بافت فرش ماشینی می‌شود. بسته به تعداد سفارش‌ها در صف بافت، حدود یک هفته تا 15 روز طول خواهد کشید تا بافت و پرداخت تابلوفرش انجام گیرد.
 • گام پنجم: در آخر پس از تکمیل تابلو فرش ماشینی، در صورتی که نیاز داشته باشید می‌توانید با انتخاب یکی از قاب‌های موجود در سایت، تابلوفرش خود را به صورت قاب شده تحویل بگیرید. در این مرحله از تبدیل عکس به فرش، حتما همکاران ما در حین ثبت سفارش راهنماییتون خواهند کرد.
 1.  

نکته: دقت داشته باشید در حالت بافت ماشینی، وقتی اطلاعات یک نقشه به دستگاه وارد می‌شود، به صورت اتوماتیک دو عدد تابلو فرش به قرینه‌ی یکدیگر بافته می‌شوند (که اصطلاحا به آن خاب زیر و رو گفته می‌شود)، و هر دو مورد برای شما ارسال خواهد شد.

در زیر نمونه فیلم گرفته شده از بافت عکس به صورت ماشینی قرار داده شده است:

همانطور که در این فیلم قابل رویت است، با دست کشیدن روی تابلو فرش ماشینی می‌توانید نخ‌های رنگی را به خوبی ببینید؛

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که وقتی به تابلوفرش از نزدیک نگاه می‌کنید، آن را مانند نقاشی و همچنین به حالت نقطه نقطه می‌بینید که در واقع گره‌های فرش می‌باشد.

تبدیل عکس به تابلو فرش دستباف

بی نظیرترین روش تبدیل عکس به فرش ، بافت چهره به صورت دستباف است.

پروسه‌ی بافت دستی تابلو فرش چهره در مقایسه با دیگر روش‌های تبدیل عکس به فرش، بسیار زمانبر و پرهزینه می‌باشد.

در این حالت نقشه‌ی عکس باید به صورت کد رنگی تهیه شود و پس از آن باید نخ‌های رنگی متناسب با آن به وسیله‌ی رنگرزی آماده شود؛ همین تبدیل کد رنگی و آماده شدن نخ، حدودا 2 ماه طول می‌کشد.

پس از آماده شدن نخ، توسط یک بافنده (چه بافنده‌ی خانگی و چه بافنده‌ی کارگاهی)، بافت تابلو فرش دستباف آغاز می‌شود که در حدود 6 تا 8 ماه هم زمان برای بافت تابلوفرش نیاز خواهد بود.

در مورد تابلوفرش های دستباف ما که به سبک تبریز و سردرود اجرا میشود این مطلب رو هم بخونید.

کدام روش تبدیل عکس به فرش بهتره؟!

بعد این توضیحات سوال مهم اینه که کدام روش تبدیل عکس به فرش رو انتخاب کنیم؟!

این سوالی هست که بسیاری از مشتریان ما میپرسند و در جواب باید بگیم که با توجه به شرایط مشتری این انتخاب هم میتواند متفاوت باشد.

ابتدا به جدول زیر یک نگاهی بندازید، که اطلاعات هر چهار روش تبدیل عکس به فرش به طور خلاصه در آن آورده شده است.

بعد از اون در قالب چک لیست هایی ، شمارو به سمت بهترین پیشنهاد برای شخص خودتان هدایت میکنیم.

چاپ سابلیمیشن بافت ماشینی چاپ کلاریس دستباف
تعداد رنگ نامحدود ده رنگ نامحدود نامحدود
جنس نخ فیلامنت - پلی استر اکرلیک پلی اوژن ابریشم
زمان تکمیل ۲ تا ۳ روز کاری ۶ تا ۸ روز کاری ۲۰ تا ۳۰ روز کاری ۶ تا ۸ ماه

روش چاپ سابلیمیشن رو انتخاب کنید اگر:

 • اگر زمان کافی برای تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش ندارید و میخواین در زودترین زمان ممکن آماده بشه
 • اگر میخواین عین کیفیت عکس شما روی فرش پیاده بشه و در واقع با عکس اصلی و تایید شده شما مو نزنه
 • اگر  میخواین کمترین هزینه رو برای شما در بر داشته باشه

روش بافت ماشینی چهره رو انتخاب کنید اگر:

 • اگر زمان کافی حدود 6 تا 8 روز برای تبدیل عکس به فرش دارید
 • اگر کیفیت عکس خوب هست و توسط طراحان پیک کارپت تایید شده باشه 
 • اگر  قادر هستید کمی بالاتر از چاپ روی فرش هزینه کنید 
 • اگر یک کار هنری و با ارزش میخواین
 • اگر با کمی متفاوت شدن فرش نسبت به عکس از نظر رنگی و ظاهری مشکلی ندارید 

روش چاپ کلاریس رو انتخاب کنید اگر:

 • اگر زمان کافی حدود 20 تا 30 روز کاری دارید
 • اگرکیفیت عکس شما در حد آتلیه ای هست و مورد تایید طراحان پیک کارپت قرار گرفته است 
 • اگر میخواین هزینه ای بین چاپ سابلیمیشن و بافت ماشینی پرداخت کنید 
 • اگر میخواین رنگ روی فرش تا انتهای ریشه بره
 • این روش از تبدیل عکس به فرش علاقه مندان خاص خودش رو میخواد ، که باز پیشنهاد ما همان سابلیمیشن یا چاپ روی فرش هست.

 

تبدیل عکس به تابلوفرش دستباف رو انتخاب کنید اگر:

 • اگر زمان حدود 6 تا 8 ماه دارید و نگران زود آماده شدن فرش نیستید
 • اگر دغدغه مالی ندارید و به دید یک سرمایه گذاری و کار هنری و ماندگار نگاه میکنید

چه اندازه ای انتخاب کنیم؟

به طور کلی ۴ سایز استاندارد برای تبدیل عکس به تابلو فرش متداول می‌باشد که هر ۴ اندازه در جدول زیر ذکر شده است:

ابعاد استاندارد تابلو فرش ۵۰ در ۷۰ ۵۰ در ۱۰۰ ۷۰ در ۱۰۰ ۱۰۰ در ۱۵۰

البته سایزهای بالا، اندازه‌های استاندارد می‌باشند و به طور معمول قاب سازها بر اساس ۳ اندازه‌ی اول یعنی 50*70 و 50*100 و 70*100 قاب می‌سازند؛

اما تابلو فرش‌ها با اندازه‌های غیر متداول بسیار دیگری نیز وجود دارند به خصوص تابلو فرش‌های با چاپ کلاریس که از سایزهای بسیار کوچک مثل 20*30 تا سایزهای بزرگ و همچنین مربع مثل 50*50 که به سفارش مشتری بافته و یا چاپ می‌شوند.

این سایزها بعضا تا اندازه فرش اتاق کودک و فرش های بزرگ هم پیش میروند.

عکس زیر سایزهای استاندارد رو در یک نما و روی دیوار نشان میده که باعث میشه درک بهتری از اندازه مختلف داشته باشید.

ghabsize600600 1

انتخاب قاب برای تابلوفرش چهره

قاب‌های متنوع بسیاری برای تابلوفرش در بازار یافت می‌شود و می‌توان گفت که هر منطقه از ایران و همینطور خارج از ایران سلیقه‌های متفاوتی در انتخاب قاب دارند:

ما در اینجا تلاش کرده‌ایم تا انواع قاب‌های ساده و گلدار را که با بیشتر موجود هستند را برای نمونه قرار بدهیم  تا هر شخصی با توجه رنگبندی دکوراسیون و همچنین کوچکی و بزرگی فضای منزل یا محل کار خود بتواند یک قاب متناسب را انتخاب کند.

حتما توجه داشته باشید که قاب‌ها ممکن است هر چند وقتی یکبار تغییراتی در رنگ و شکل و شمایل قاب داشته باشند که به این منظور در هنگام سفارش باید از مسئول ثبت سفارش بخواین تا نمونه قاب های موجود رو براتون بفرستن 

ما سعی میکنیم قاب هایی که پرفروش تر هستند رو در این قسمت آپدیت کنیم.

کیفیت عکس باید چطور باشه؟

آیا هرنوع تصویر با هر کیفیتی قابلیت تبدیل به تابلوفرش را دارد؟

از آنجاییکه بیشتر، عکس‌های شخصی تبدیل به تابلو فرش می‌شوند شاید از سایر کاربردها و موضوعات دیگر که می‌توان آن‌ها را روی فرش چاپ کرد غافل شوید؛ در واقع هر نوع عکس و تصویری را که بخواهید، می‌توانید به یک تابلو فرش زیبا تبدیل کنید به شرط آنکه کیفیت مناسبی را دارا باشد.

بنابراین پیشنهاد ما این هست که سعی کنید عکسِ با کیفیت انتخاب کنید، حالا فرقی نداره که با گوشی گرفته باشید یا آتلیه ای باشه ، هرچی کیفیت مناسب‌تری داشته باشه، مسلما فرش نهایی با کیفیت‌تر و زیباتر خواهدبود.

البته در تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش ، طراحان ما از تکنیک منحصربه فرد نقطه زنی برای چهره استفاده میکنند تا چهره های عکس باکیفیت تر و شفاف تر شوند

سوالات متداول

روش چاپ روی فرش به سبک سابلیمیشن
روش چاپ به سبک کلاریس
روش بافت ماشینی
روش دستباف

از نظر قیمتی ، چاپ به سبک سابلیمیشن رو پیشنهاد میدیم
از نظر کیفیت عکس هم همان چاپ روی فرش به سبک سابلیمیشن رو انتخاب کنید
از نظر هنری بهتره که روش بافت ماشینی رو سفارش بدین
و اگر از نظر مالی و زمانی مشکلی ندارین ، بهتره روش دستبافت رو انتخاب کنید

اگر میخواین دقیقا عین عکستون روی فرش پیاده بشه ، چاپ روی فرش رو انتخاب کنید
اگر میخواین یه کار با ارزش و هنری و حتی با کیفیت از نظر مواد اولیه، داشته باشید بهتره که روش بافت ماشینی رو انتخاب کنید

کارهای چاپ روی فرش دو تا سه روز کاری آماده میشوند و روز چهارم یا پنجم به دستتون میرسن
کارهای بافت ماشینی 6 روز کاری آماده میشوند و روز هشتم یا نهم به دستتون میرسه
مگر این که عجله داشته باشید که همکاران ما برای ارسال اون ها روش های خاصی رو در نظر دارند.

برای سفارش ، عکستون رو از طریق واتساپ یا تلگرام برای همکاران ما بفرستید
۰۹۱۳۳۶۰۵۴۵۶
طرح اولیه جهت تایید براتون فرستاده میشه ، بعد از تایید وارد صف بافت میشه، سپس بافته میشه.
بعد از بافت تابلوفرش سفارشی به ادرستون ارسال میشه و میتونید هزینه رو به مامور پست بدین

موارد استفاده تابلوفرش های سفارشی

در ادامه، موضوعات و بعضا کارهای خلاقانه‌ای را که می‌توانید به عنوان “تبدیل عکس به فرش” استفاده کنید، برای شما لیست گردیده است:

 
 • اولین و پرکاربردترین مورد قطعا تبدیل عکس‌های شخصی از خود یا خانواده و دوستان می‌باشد که بخش اعظمی از سفارش‌ها را دربرمی‌گیرد.
 • تبدیل عکس اشخاص و چهره‌های معروف مثل هنرمندان بازیگر و خواننده، ورزشکاران محبوب و …
 • تبدیل عکس شهیدان و همچنین درگذشتگان به عنوان یک یادبود
 • تبدیل انواع تصاویر مناظر طبیعی زیبا، حیوانات، تندیس‌ها و یا حتی تصاویر مذهبی و آیات قرآنی
 • تبدیل لوگوی موسسات و شرکت‌های دولتی و غیر دولتی
 • تبدیل آثار نقاشی هنرمندان بزرگ و یا حتی نقاشی‌های خود به یک تابلو فرش نفیس
 • تبدیل انواع تقدیر نامه‌ها به تابلوفرش
 • تبدیل کارت دعوت عروسی به تابلو فرش کوچک و زیبا که تا سال‌ها ماندگار بماند.
 • فرش طراحی شده زیبا برای روی سنگ قبور
 • چاپ روی مخمل

همانطور که دیدید موارد متعددی وجود دارند که می‌توانید به تابلوفرش تبدیل کنید؛ همچنین کاربردهای خلاقانه‌ای نظیر تبدیل کردن کارت‌های عروسی به تابلو فرش که تا سال‌های سال ماندگار و یادآور بهترین و شیرین‌ترین لحضات زندگیتان خواهد بود.

شما چه موضوع خلاقانه و منحصربفردی برای تبدیل عکس به تابلو فرش در ذهن دارید؟ آن را در قسمت نظرات پایین صفحه با ما در میان بگذارید.

اگر پیشنهادتون جذاب باشه، پیک کارپت هم یه تخفیف جذاب تقدیمتون میکنیم.

سفارش میدهم!

جهت ثبت سفارش چاپ عکس و بافت عکس روی تابلو فرش  میتونید از روش های زیر با همکاران ما ارتباط بر قرار کنید :

تماس تلفنی مستقیم:

 • ۰۹۱۳۳۶۰۵۴۵۶ 
 • ۰۳۱۵۵۴۳۱۳۳۱

واتساپ یا تلگرام :

 • ۰۹۱۳۳۶۰۵۴۵۶
نمونه کارهای بیشتر میخواین؟!

ما در اینجا نمونه هایی رو از روش های مختلف تبدیل عکس به تابلو فرش براتون گذاشتیم، اما برای گذاشتن همه نمونه کارها محدودیت داریم و همچنین قابلیت آپدیت دائمی نداریم، بنابراین اگر میخواین نمونه کارهای کامل و جدید رو از انواع تبدیل عکس های سفارشی ببینید، بهتره یکی از شبکه‌های اجتماعی ما رو دنبال کنید.

نظرات شما

17 پاسخ

 1. سلام ممنون از راهنماییتون عذر میخام من فقط چاپ عکس روی نقشه تابلو فرش رو میخام بدش خودم میخام با دست ببافم امکانش هس فقط نقشه و نخ رو سفارش بدیم

 2. با سلام لطفا در مورد قیمت فرش دستباف( ۷۰*۱۰۰) توضیح بدهید و اینکه چند نفر در عکس کیفیت رو پایین نمیاره ممنون

  1. سلام وقت به خیر
   سایزی 70 در 100 برای بافت 3 تا 4 نفر هم خوبه
   دستباف با توجه به رنگبندی بیشتر ، تعداد نفرات رو جواب میده اما باید بررسی بشه که چهره ها خیلی کوچک نشوند
   لطفا با همکارمون در ارتباط باشید 09133605456

 3. سلام قیمت بافت ماشینی درسایزهای مختلف و قیمت انواع قاب رو‌میفرمایید؟

  1. سلام وقت به خیر ، تعرفه های روز به ایمیل شما ارسال شد.
   اگر اینجا قیمت بزنیم، شاید کاربر دیگری یکی دوسال دیگه این کامنت رو بخونه و مسلما اون موقع این قیمت ها متفاوت خواهند بود و ممکنه باعث دلخوری و بی اعتمادی بشه.
   متاسفانه این محدودیتی هست که کسب و کارهای دلاری محور در مواد اولیه، دچار هستند.
   مجبور هستیم قیمت ها رو به روز خدمت عزیزان اعلام کنیم
   موفق باشید

   1. با تشکر از توضیحات کاملتون، ممنون میشم تعرفه ها رو برای من هم لطف کنید بفرستید.

 4. سلام و روز به خیر
  خسته نباشید ،
  میخواستم خواهش کنم تعرفه هاتون رو به همراه قیمت قابها برای بنده ارسال کنید .
  ممنون لطفتون میشم

 5. سلام لطفا تعرفه های هم چاپ به دو روش و هم بافت ماشینی را ارسال فرمایید
  با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *